به گزارش برنا، پس از پیگیری های شهاب‌الدین عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال در راستای تقویت تیم های ملی و با حمایت دکتر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه، هزینه ها و پشتیبانی های لازم در راستای اعزام تیم های بانوان در مسابقات پیش رو پرداخت خواهد شد.

شهره موسوی، رئیس کمیته بانوان در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون ضمن تایید مطلب فوق گفت: با توجه به اردوهای تدارکاتی تیم های ملی در فوتبال و فوتسال، شاهد حمایت و توجه ویژه رئیس فدراسیون فوتبال و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور هستیم. از اقدامات بسیار مطلوب عزیزی خادم و نوبخت به دلیل پشتیبانی و حمایت از تیم های ملی بانوان تشکر و قدردانی می‌کنم. بدون شک حمایت‌های مسئولین کمک بسزایی در مسیر رشد و توسعه ورزش بانوان می کند.

وی در ادامه در خصوص برگزاری اردوهای تیم های ملی فوتبال بانوان افزود: با توجه به حضور تیم های ملی فوتبال بزرگسالان، جوانان و نوجوانان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا، اردوهای آماده سازی این سه تیم به طور مستمر و دقیق طبق درخواست کادر فنی تیم ها در حال اجراست تا بتوانیم با آمادگی کامل در رقابتهای مهم پیش رو حضوری مقتدرانه داشته باشیم.

نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان گفت: با حمایتهای مسئولین فدراسیون در راستای اجرای برنامه تیم های ملی، امیدوارم ورزش بانوان در بخش فوتبال و فوتسال به جایگاه مطلوبی برسد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: