به گزارش برنا، دراگان اسکوچیچ در نشست خبری قبل از دیدار تیم ملی فوتبال ایران و هنگ‌ کنگ در دور برگشت مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر گفت: امیدوارم از منامه با ۱۲ امتیاز کامل برگردیم. همه تلاش ما این است که ملت ایران خوشحال باشند.

او در ادامه اضافه کرد: تیم هنگ کنگ تیم قابل احترامی برای ماست و بازی بسیار مهمی است ولی نمی دانیم چه انتظاری می شود داشت، چون از پارسال بازی نداشته هرچند تلاش کردیم و اطلاعات کمی توانستیم راجع به آنها جمع آوری کنیم. ما از بازی های خودمان میزبانی نمی کنیم. ما از afc خواستیم که زمین بازی را چک کند زیرا این بازی برای ما خیلی مهم است. اگر بحرین میزبان است پس حداقل باید زمین خوبی را مهیا کند ولی ما از این موضوع نا امید هستیم.

اسکوچیچ درباره شرایط زمین مسابقه گفت: من همین الان در مورد زمین صحبت کردم. این زمین واقعا خوب نیست ولی می خواهم تمرکز تیم من فقط روی بازی کردن باشد. امیدوارم که تیم من شرایط را درک کند و قوی باشند و به آنها اعتقاد دارم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا فکر نمی کنید که صحبت های شما راجع به زمین بهانه باشد؟ گفت: من هیچ بهانه ای نمی آورم. ما قوی هستیم و همه تیم ها اینجا با ما رو به رو می شوند. در مورد این موضوع نگران نباشید. بهانه ای وجود ندارد. اگر شما زمین را ببینید چیزی را می بنیید که من هرگز در زندگی ندیده ام. این یک بهانه نیست. شما و بقیه تیم ها باید با ما رو به رو شوید و فرار نمی کنم. ما تیم خوبی هستیم و شما این را خواهید دید. بعد از این کنفرانس شما می توانید زمین را چک کنید. اول که آمدم اینجا خواستم زمین را ببینم اما به من اجازه ندادند. می توانم شما را دعوت کنم و با من بیاید و زمین را ببینید. خیلی داستان جالبیه.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: