به گزارش برنا، دراگان اسکوچیچ» پنجشنبه شب پس از برتری سه بر یک ایران برابر هنگ‌کنگ در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲، اظهار داشت: از نتیجه بازی راضی هستم و برای شروع دور برگشت خوب بود. شرایط آب و هوایی سخت است اما به خوبی از پیس این مساله برآمدیم.

وی افزود: با تیمی بازی کردیم که اکثر دقایق را در یک سوم دفاعی خودش بود و کار را برای ما سخت کرد، چراکه آنها مقداری ضدفوتبال بازی کردند. این دیدار را بُرد خوبی تمام کردیم و به چند بازیکن اصلی هم استراحت دادیم تا برای دیدارهای بعدی آماده تر باشند.

این مربی کروات ادامه داد: تنها چیزی که رضایت نداشتم گلی بود که دریافت کردیم و نباید اینگونه گل بخوردیم ما باید در تمام زمان بازی تمرکزمان را حفظ کنیم. هنگ کنگ مدت زیادی بازی نکرده بود و ما اطلاعات چندانی از نحوه کار آنان نداشتیم.

سرمربی تیم ایران تصریح کرد: برتری خودمان را در طول مسابقه حفظ کردیم و شانس‌های زیادی برای گلزنی داشتیم و شرایطمان بسیار بهتر از حریف بود.

اسکوچیچ در پایان عنوان کرد: نمی‌خواهیم دیدارها را با هم قاطی کنیم و هر بازی شرایط خودش را دارد. تیم خوبی داریم و به قدرت‌مان ایمان دارم تا از موانع عبور کنیم.

تیم ملی فوتبال ایران، پنجشنبه شب در مرحله مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۲ و در منطقه آسیا برابر هنگ کنگ به برتری سه بر یک دست یافت. این دیدار از گروه سوم برگزار شد و تیم ایران با برتری مقابل حریف، امیدهایش را برای صعود زنده کرد. دیدارهای این گروه در شهر منامه بحرین در حال برگزاری است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: