به گزارش برنا، جواد معبودی فر، عضو هیئت رئیسه فدراسیون و سرکنسول ایران در استانبول در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب عنوان کرد: کشتی به عنوان ورزش ملی ما، همیشه در میادین مختلف درخشیده است و ما نیز تمام تلاش خود را می کنیم تا کمک های لازم را به تیم های ملی داشته باشیم. در دو هفته گذشته تیم های ملی کشتی فرنگی و آزاد در رقابت های جام وهبی امره و جام یاشاردوغو شرکت کرده و ما خوشحالیم که میزبان کشتی گیران کشورمان بودیم.

او ادامه داد: عملکرد کشتی گیران ما در این مسابقات خوب بوده و از از این که کشتی گیران ما در مسابقات موفق عمل می کنند، احساس غرور می کنیم.

سرکنسول ایران در استانبول اظهار داشت: از اینکه در خدمت ورزشکاران به خصوص کشتی گیران هستیم خوشحالیم و هر کمکی که از دستمان بر بیاید برای تیم های ورزشی خواهیم کرد.

او درباره مساعدت ها در مورد اعزام تیم های ملی کشتی خاطرنشان کرد: در اکثر مواقع کشتی گیران از استانبول، راهی مقاصد خود برای حضور در مسابقات بین المللی می شوند و اگر زمان باشد میزبان نمایندگان کشورمان هستیم و هر زمان که فدراسیون بخواهد، همکاری لازم را در اعزام تیم ها به رقابت ها بین المللی بعمل می آوریم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: