بیست‌ و یکمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا از امروز به میزبانی ناخون‌راتچاسیما تایلند آغاز می‌شود و به مدت 7 روز ادامه خواهد داشت. رقابت‌های مرحله گروهی با حضور هفت تیم در دو گروه مقدماتی A و B برگزار می‌شود.

تیم سایپا قهرمان لیگ برتر بانوان به‌ عنوان نماینده ایران در گروه B مسابقات با تیم‌های سوپریم چانبری (تایلند)، آلتای (قزاقستان) و ریبیسکو فیلیپینز (فیلیپین) هم‌گروه است. نارنجی‌پوشان سایپا در نخستین دیدار خود در این مسابقات به مصاف سوپریم چانبری تایلند خواهند رفت.

فریبا صادقی، سرمربی تیم‌ ملی والیبال، درباره شرایط نارنجی پوشان برای حضور در این دوره از بازی‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: اکثر بازیکنانی که در تیم سایپا بازی می‌کنند از خرداد که اردو و تمرینات تیم ملی برای شرکت در مسابقات تشکیل شد حضور داشتند و روند آماده‌سازی خود را طی می‌کردند. پس از لغو مسابقات و تعطیلی اردوهای تیم‌ ملی تمرینات خود باشگاه آغاز شد، با این اوصاف به نظر می‌رسد تیم با آمادگی لازم راهی مسابقات شده است هرچند بازی تدارکاتی نداشتند اما تیم شرایط خوبی دارد.

ا‌و با اشاره به گروه‌بندی مسابقات گفت: در گروه خیلی سختی نیستیم، البته چند تیم هم به کل در این مسابقات حضور ندارند. بنابراین امسال امید این وجود دارد که نتیجه بهتری حاصل شود. 

صادقی درمورد وضعیت تیم ذوب‌آهن گفت: برای این فصل تصمیم داشتیم جوانگرایی کنیم و در همین راستا چند بازیکن به ما اضافه شدند شاید تعدادی را هم جذب کنیم اما شاکله اصلی تیم همان تیم فصل گذشته است. تمرینات را شروع کردیم اما هنوز زود است که بخواهیم هدف گذاری کنیم چون باید تمرینات را ببینم و در نهایت تیم کامل بسته شود بعد ببینیم‌ تیم شرایط قهرمانی دارد یا خیر.

انتهای پیام/ 3

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: