به گزارش برنا، این نشست‌ها بطور مجزا و با حضور کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک، مهدی علی‌نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش، نصرالله سجادی، فضل‌الله باقرزاده و هادی ساعی اعضای هیئت اجرایی، رغبتی، اصغر رحیمی، پیمان فخری و فرید فتاحیان در سالن شماره یک جلسات کمیته ملی المپیک و با شرکت مسئولین فدراسیون‌های تیراندازی، دوومیدانی و ووشو (کوراش) برگزار شد.

در ابتدای نشست فوق سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک گزارشی از زمان و نحوه برگزاری ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی، شرایط اعزام و سیاست‌های کلی کمیته مبنی بر اعزام کاروانی کیفی و مدال‌آور ارائه نمود.

وضعیت آمادگی تیم‌های ملی، برنامه فدراسیون‌ها جهت حضور نمایندگان با شانس مدال آوری، سهمیه اعلام شده از سوی مسئولان برگزاری بازی‌ها برای تیم‌ها، استفاده از تجارب گذشته جهت حضور در بازی‌های داخل سالن، بررسی نقطه نظرات مسئولین فدراسیون‌های دعوت شده از مهمترین مباحث مطرح شده در نشست فوق بود و در خاتمه مقرر شد تا فدراسیون‌های فوق ظرف مدت 10 روز آینده برنامه و نحوه آماده سازی و شانس مدال آوری خود را به کمیته ملی المپیک ارائه کنند.

در نشست فوق از رشته ووشو رئیس فدراسیون و دبیر انجمن کوراش، از تیراندازی مدیر سازمان تیم‌های ملی و از فدراسیون دوومیدانی رئیس، نایب رئیس، دبیر و سرمربی تیم ملی حضور داشتند. پیش از این ستاد فنی بازی‌های آسیایی داخل سالن و رزمی با مسئولین فدراسیون‌های کاراته، تکواندو و کشتی نشست برگزار کرد.

ششمین دوره بازی‌های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی در 31 رشته ورزشی و 305 رویداد برگزار می‌شود که البته دو رشته ورزشی آن ورزش‌های هوایی و تک‌بال به صورت نمایشی است. در این بازی‌ها 305 مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش‌بینی می‌شود 5 تا 7 هزار ورزشکار در این بازی‌ها از 45 کشور آسیایی حضور یابند.این بازی‌ها از 21 الی 29 اسفندماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: