به گزارش برنا؛ هفته نهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر مردان ایران جام «سردار دل‌ها» امروز (چهار‌شنبه) با هفت دیدار در شهرهای تهران سیرجان، یزد، گنبد، رامسر، تهران، گرگان و رفسنجان پیگیری می‌شود.

فولاد مبارکه سپاهان اصفهان صدرنشین بدون شکست لیگ برتر مردان این هفته و در شصتمین مسابقه این رقابت‌ها در رامسر به مصاف هورسان رفت و با شکست سه بر صفر میزبان خود همچنان در صدر جدول باقی ماند.

شاگردان مسعود آرمات سرمربی هورسان رامسر در سه ست متوالی این مسابقه با امتیازهای 25 بر 20، 27 بر 25 و 25 بر 19 مغلوب نماینده اصفهان شدند تا با دو برد، هفت شکست و 9 امتیاز در جایگاه دوازدهم جدول باقی بماند. البته نتیجه دیدار سایپا و شهداب یزد می‌تواند یک رتبه جایگاه هورسان را کاهش دهد.

نادر انصاری، علیرضا قریب و وحید خراسانی به ترتیب به عنوان ناظر فنی، داور اول و داور دوم، قضاوت و نظارت بر این مسابقه را برعهده داشتند.

این دیدار 100 دقیقه طول کشید و ناصر رحیمی‌پناه بازیکن شماره 15 هورسان در ست دوم کارت زرد دریافت کرد.

پنجمین برد مریوان

تیم والیبال راه‌یاب ملل مریوان در هفته نهم لیگ برتر مردان در سالن 9 دی رفسنجان میهمان مس بود و موفق به شکست سه بر یک میزبان خود شد تا به پنجمین برد خود در این رقابت‌ها دست یابد.

مسی‌ها در ست دوم این دیدار 25 بر 18 به پیروزی رسیدند، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 15 و 25 بر 20 نتیجه را واگذار کردند تا ششمین شکست خود را تجربه کنند.

راه‌یاب با کسب این پیروزی 14 امتیازی شد و حتما در جدول صعود خواهد داشت که باید تا پایان مسابقات صبر کرد تا رتبه نهایی این تیم در پایان هفته نهم مشخص شود.

احمد دامغانی‌نژاد ناظر فنی این مسابقه بود و محمد آقایی و مهرداد شوشتری به عنوان داوران اول و دوم، قضاوت این دیدار را برعهده داشتند.

ابوالفضل علی‌پور بازیکن تیم راه‌یاب مریوان و مرتضی خبزی فیزیوتراب مس رفسنجان در این مسابقه کارت زرد دریافت کردند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: