انگیزه‌های متفاوت و مهم مهاجم پرسپولیس

انگیزه‌های متفاوت و مهم مهاجم پرسپولیس

مهاجم پرسپولیس که یک دوره مصدومیت طولانی را پشت سر گذاشته در حالی آماده بازگشت به میادین است که امیدوار است در شروع دوباره لیگ و بازی های پرسپولیس انتظارات را برآورده کند.

به گزارش برنا؛ حامد پاکدل در حالی به پرسپولیس پیوست که امیدوار بود بتواند در خط حمله تبدیل به مهره ثابتی شود اما این اتفاق برای او رخ نداد و در میانه راه در نیم فصل اول با مصدومیت نسبتا طولانی مواجه شد و شانس های زیادی را برای اثبات توانایی هایش از دست داد. 

در این مدت حرف و حدیث های زیادی در خصوص جدایی احتمالی او از پرسپولیس مطرح شد که به نظر می رسد این اتفاق در مورد او رخ نمی دهد و پاکدل در ادامه راه سرخ ها را همراهی خواهد کرد. در چنین شرایطی که در حال حاضر پاکدل با پشت سر گذاشتن مصدومیت خود حضور کاملی در تمرینات دارد، امیدوار است بتواند در ادامه مسیر همراهی اش با پرسپولیس بتواند انتظارات را برآورده سازد.

بازی پیش روی برابر سوپرجام می تواند سرآغازی برای درخشش دوباره برای پرسپولیس باشد. حامد که در اولین بازی اش با پیراهن پرسپولیس به عنوان یار تعویضی برابر فولاد موفق به گلزنی شد، از انگیزه های زیادی برای جلب اعتماد دوباره کادر فنی برابر شاگردان جواد نکونام در سوپرجام برخوردار است.

انتهای پیام// 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

نظر شما

پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

مهمترین اخبار

آخرین اخبار ورزشی

اخبار برگزیده