به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آزاده معینی، سرمربی تیم ملی بسکتبال با ویلچر بانوان کشورمان در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین بیان کرد: تاکنون ۳ مرحله اردو آمادگی را پشت سر گذاشتیم و از همان اردو اول بازیکنان تیم ملی را با هدف جوانگرایی دعوت کردیم و اکنون حدود ۵۰ درصد بازیکنان ما جوان هستند.

وی ادامه داد: ترکیب تیم ملی نسبت به بازی‌های پاراآسیایی جاکارتا تغییر کرده است و سعی می‌کنیم لیست نهایی تیم برای مسابقات تایلند را ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه تشکیل دهند تا در کنار فرصت دهی به جوانان از تجربه دیگر ملی پوشان هم استفاده کنیم.

معینی افزود: در رقابت‌های آسیا و اقیانوسیه AOZ تایلند سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو توزیع می‌شود و ما تمام هدفمان کسب این سهمیه در کنار نمایش بهترین عملکرد تیم است و امیدوارم که بتوانیم در این مسابقات به این مهم دست پیدا کنیم.

وی عنوان کرد: در این اردو تمرینات را بر اساس تقویت کار دفاعی تنظیم کردیم تا نقاط ضعف تیم در این بخش رفع شود و بتوانیم دفاع خوبی در مسابقات داشته باشیم. چرا که در بسکتبال کار دفاعی مهم‌تر از حمله است و برای رسیدن به پیروزی باید دفاع خوبی داشته باشیم.

سرمربی تیم ملی در پایان گفت: از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم که از تیم ملی بانوان هم حمایت کردند و امیدوارم تا زمان مسابقات با برگزاری اردوهای مناسب سطح آمادگی ملی پوشان را ارتقا دهیم و در بهترین شرایط راهی تایلند شویم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: