به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا،  چهاردهمین دوره رقابت‌های جام جهانی والیبال از ۹ تا ۲۳ مهر با حضور تیم‌های ایران، روسیه، مصر، کانادا، استرالیا، برزیل، آمریکا، تونس، آرژانتین، ژاپن، ایتالیا و لهستان به میزبانی ژاپن آغاز شده و تیم ملی کشورمان نیز تاکنون با انجام پنج بازی و قبول سه شکست در مکان هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد. آخرین شکست سرو قامتان کشورمان نیز مقابل برزیل رقم خورد که در پایان هم به گفته پزشک تیم مصدومیت کاپیتان تیم را به همراه داشت.

دکتر سیامک افروزی فیزیوتراپ تیم ملی والیبال ایران که بعد از بازی ملی‌پوشان مقابل برزیل در گفتگویی با سایت فدراسیون خبر از مصدومیت جدی سعید معروف کاپیتان تیم ملی کشورمان خبر داد. این خبر درست پس از یک روز از سوی سرپرست تیم تکذیب شد.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی در این‌باره در مصاحبه‌ای اعلام کرد معروف مشکلی ندارد و آماده است. امروز هم همراه با تیم تمرین می‌کند. مشکلی که برای او پیش آمده جدی نیست و در حد یک گرفتگی ساده است و شاید نتوان روی این مشکل اسم مصدومیت گذاشت.

البته در ادامه بازهم سایت فدراسیون خبر مصدومیت یکی از دیگر از بازیکنان کلیدی تیم را منتشر کرد خبری که خبر از دوری شش هفته‌ای فرهاد قائمی را می‌داد. حالا باید منتظر ماند و دید آیا این خبرهم مانند مصدمیت معروف از سوی سرپرست تیم ملی تکذیب خواهد شد یا خیر؟

با این اوصاف به یک سوال کلیدی می‌رسیم که در آستانه رقابت‌های مهمی چون انتخابی المپیک که تنها آخرین فرصت  ما برای کسب سهمیه است در اردوی تیم ملی چه می‌گذرد؟