به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، رضا وطن‌خواه، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره دیدار پرسپولیس و فولاد در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: بازی خیلی خوب بود. شرایط فوتبال به شکلی است که تیمی که گل اول را می‌زند آن هم در دقایق ابتدایی تا حدودی دچار مشکل می‌شود چون حریف برای جبران گل خورده همه تلاش خود را به کار می‌کرد و این موضوع کار را برای تیم برنده سخت خواهد کرد و تیم برنده باید تا دقیقه نود فقط دفاع کند. اما پرسپولیس به خوبی توانست بازی را مدیریت کند و با همان یک گل هم برنده بازی باشد.

او در مورد دیدار با نفت مسجد سلیمان در هفته یازدهم لیگ برتر نیز گفت: به نظرم تیم فولاد هم از نظر کیفیت و هم سابقه بازیکنان تیم قوی‌تری داشت ولی نباید هیچ تیمی را  دست کم گرفت قطعا این بازی هم حساسیت‌های خودش را دارد و نباید ریسک کنیم. نمی‌خواهم افسوس بخورم ولی اگر بازی با ماشین‌سازی آن اتفاق نمی‌افتاد الان وضعیت بهتری داشتیم.

وطن‌خواه در پایان  در پاسخ به این سوال که عدم پرداخت حق پخش تلویزیونی در چند سال گذشته از سوی صداوسیما آیا به ورزش کشورمان آسیب‌زده است یا خیر؟ گفت: وظیفه رسانه‌ملی نشان دادن ورزش به عنوان یک پدیده تاثیرگذار است و حق ندارد بابت نشان دادن آن از باشگاه‌ها مبلغی را دریافت کند. بین بازی کلی تبلیغ بخاطر بازی که انجام می‌شود تلویزیون پول دریافت می‌کند این صداوسیما است که باید برای پخش مسابقات به باشگاه‌ها پول پرداخت کند نه برعکس.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: