به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، زهرا یزدانی، آلیش کار مازندرانی تیم‌ملی ایران، درباره حضور در رقابت‌های قهرمانی کشور در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: این ششمین دوره ای است که مسابقات قهرمانی کشور برگزار می‌شود و چهارمین دوره‌ای هم محسوب می‌شود که قرار است خودم در آن شرکت کنم. در سه دوره گذشته همواره عنوان قهرمانی را کسب کردم و این دوره که انتخابی تیم‌ملی هم محسوب می‌شود برای تکرار همین سکو تلاش خواهم کرد.

دارنده مدال برنز جهانی در خصوص سطح مسابقات کشوری نیز گفت: در سه دوره‌ای که حضور داشتم همواره شاهد رشد بودم. هر سال هم تعداد کشتی گیران افزایش پیدا می‌کرد و هم رقبا از نظر فنی رشد خوبی داشتند. امسال هم با توجه به نگاه حمایتی که فدراسیون به بخش بانوان دارد شک ندارم با کیفیت‌تر از هر دوره‌ای برگزار خواهد شد.

وی افزود: ما به تازگی از مسابقات قهرمانی جهان برگشتیم که خوشبختانه عملکرد خوبی هم داشتیم و موفق شدیم عنوان قهرمانی را کسب کنیم. از همان روزی هم که برگشتیم چون لیگ نداریم که در آن مشغول باشیم به صورت شخصی تمریناتم را شروع کردم و الان هم شرایط ایده‌آلی دارم.

یزدانی در پایان در خصوص برنامه‌های پیش روی تیم‌ملی گفت: مسابقات قهرمانی آسیا را داریم که فروردین ماه به میزبانی قرقیزستان که محد کشتی آلیش به شمار می‌رود برگزارخواهد شد. مسابقانی که قطعا سطح فنی بالایی دارد و رقبای ما هم جزو بهترین‌ها خواهند بود. اما تلاش خواهیم کرد عنوان جهانی خود را در آسیا هم تکرار کنیم.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: