به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محمد خرمگاه، پیشکسوت و مربی سابق تیم فوتبال استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و بازی حساس مقابل ذوب‌آهن به خبرنگار برنا گفت: شرایط فعلی استقلال کمی سخت است. تیم در آخرین دیدار خود هشت مصدوم و مریض داشت و امیدوارم هرچه زودتر این بازیکنان بتوانند به تیم اضافه شوند و استقلال بتواند روند صعودی خود را ادامه دهد.

وی افزود: استقلال هر چهار روز یک بار باید بازی کند و این  نکته‌ای است که عرصه را برای کادر فنی تعیین می‌کند و به نظر من مربیان تیم باید در این‌باره تدابیر ویژه‌ای اتخاذ کنند و ریکاوری بعد از هر بازی اهمیت بسیار بالایی برای استقلال دارد.

مربی سابق تیم نفت و ذوب‌آهن که سال ها مربی ارسلان مطهری  بوده در پاسخ به این سوال که آیا مطهری می‌تواند جای خالی دیاباته را در چند بازی آینده برای استقلال پر کند گفت: ارسلان مطهری را از سال‌های پیش که در تیم نفت و تیم امید کار می‌کرد می‌شناسم. او به معنای واقعی فوتبال، یک فوتبالیست است و می‌تواند آن چیزی را که در بازی پیش‌بینی نمی‌شود رقم بزند و معتقدم کارایی او برای استقلال می‌تواند راهگشا باشد.

خرمگاه پیرامون دیدار حساس سوال و ذوب آهن و پیش بینی از دیدار گفت: این بازی برای ذوب‌آهن از دیگر بازی‌ها متفاوت است و شرایط خاص این دیدار می‌تواند به این تیم کمک کند. در این طرف استقلال با بازیکنان آماده‌اش نوید دهنده یک مسابقه حساس و زیبا خواهد بود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: