به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن قهرمانی، کارشناس داوری، درباره لغو دیدار سپاهان و پرسپولیس به علت غیبت سپاهانی‌ها در زمین بازی در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: متاسفانه ما همیشه با یک فدراسیونی سر و کار داریم که یا طبق قانون پیش نرفته و یا سعی کرده همواره در وقوع چنین اتفاقاتی به نرمی رفتار کند. به هر جهت فدراسیون به عنوان رکن اصلی فوتبال ایران و طبق قانونی که الان در جامعه حاکم شده تصمیم گرفته بازی‌ها بدون تماشاگر باشد. بنابراین باید همه به قانون احترام بگذاریم و حتی عمیق‌تر فکر کنیم که این قانون به خاطر حفظ سلامت خود مردم و جامعه بوده است.

وی ادامه داد: این‌گونه مقاومت‌ها در صورتی که قانون تصویب شده و حتی امکانات بازی هم از هر نظر مهیاست بی‌شک توهین به جامعه بزرگ ایران است. باید فدراسیون فوتبال حداقل برای یکبار هم شده طبق قانون قاطعانه برخورد کند و نتیجه را سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام کند.

قهرمانی در پایان توضیح داد: سپاهان یک تیم کاملا ریشه‌دار و حرفه‌ای در لیگ ایران است. برای من سوال است که آیا اگر این دیدار الان یکی از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیایی بود سپاهان جرات چنین کاری را داشت؟ قطعا خیر. اگر تیمی این چنین رفتار می‌کند به دلیل همان شکل مدیریت فدراسیون فوتبال خودمان است که شک نکنید اگر یکبار طبق قانون رفتار کند دیگر شاهد این نوع بی نظمی‌ها نخواهیم بود.

خبرنگار: فریبا جلیل خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: