به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره برگزاری رقابت‌های لیگ برتر به خبرنگار برنا گفت: این موضوع قرار است توسط مسئولان سازمان لیگ پیگیری شود و اجازه بدهید که درباره برگزاری مسابقات دوستان در سازمان لیگ صحبت کنند. هر تصمیم جدیدی که در این‌باره اتخاذ شود به سرعت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال مشکلی درباره حضور همزمان کریم باقری روی نیمکت تیم ملی و پرسپولیس ندارد، اظهار داشت: درمورد حضور باقری در تیم ملی صحبت‌های کاملی صورت گرفته و در این باره مشکلی نداریم. باقری جزو مربیانی است که شناخت کافی از فوتبال ایران دارد. او سال‌ها کاپیتان تیم ملی بوده و همه ملی‌پوشان ایران رابطه صمیمانه‌ای با او دارند و این می‌تواند به شرایط فنی تیم ملی کمک شایانی کند.

شکوری در بخش دیگری از صحبت‌هایش پیرامون تعویق مسابقات انتخابی جام جهانی و اینکه آیا فدراسیون ایران در این‌باره درخواستی داشته است، عنوان کرد: در این‌باره کنفدراسیون فوتبال آسیا هفته آینده تصمیم‌گیری خواهد کرد. فدراسیون فوتبال ایران هیچ درخواستی مبنی بر تعویق یا لغو مسابقات تیم ملی فوتبال و بازی‌های باشگاه‌های کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا نداشته است.

او در بخش پایانی صحبت‌هایش تاکید کرد: ابتدا باید ببینیم آیا مسابقات تیم ملی به تعویق خواهد افتاد یا خیر و ما بر اساس زمان‌بندی اعلام شده از سوی AFC پیرامون تشکیل اردوهای تیم ملی فوتبال تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: