به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ علیرضا استکی، سرمربی تیم‌ملی بوکس، درباره ارزیابی خود از عملکرد ملی‌پوشان در رقابت‌های انتخابی المپیک 2020 به خبرنگار برنا گفت: این مسابقات دارای بالاترین سطح فنی بود چرا که همه کشورها با تمام توان در آن شرکت کرده بودند. از طرفی چون رقابت‌های گزینشی المپیک هم محسوب می‌شد حساسیت بسیار بالایی داشت.

او ادامه داد: بازیکنان ما هم به‌رغم حریف‌های قدری که داشتند اما به خوبی مبارزه کردن که در نهایت هم این نوع بازی‌ها منجر به کسب دو سهمیه شد. البته اگر شانس با ما یار بود قطعا چهار سهمیه را کسب می‌کردیم و از طرفی دیگر حق احمدی صفا‌ هم ضایع شد و سهمیه 100 درصد ما از بین رفت.

استکی درمورد افت احسان روزبهانی گفت: روزبهانی جزو بازیکنانی بود که متاسفانه انتظارات را برآورده نکرد. احسان با یک افت محسوسی روبرو شده که علت آن‌هم وزن زیاد و دور بودن او از مسابقات است. در این مدت و با حضور در مسابقات جهانی احسان را وارد اردو کردیم و به او میدان دادیم. امیدوارم که پس از این هم بتواند تمرینات اش را به خوبی انجام دهد تا نظر کادرفنی را برای حضور در آخرین مسابقات گزینشی المپیک کسب کند.

سرمربی تیم‌ملی بوکس در پایان درباره نتیجه احتمالی در توکیو گفت: هر نتیجه‌ای ممکن است رخ بدهد چرا که ورزش اصلا قابل پیش‌بینی نیست. بازیکنان ما در مسابقات اخیر عملکرد خوبی داشتند و مقابل بازیکنان قدر نتایج دلگرم کننده‌ای را کسب کردند، بنابراین ما امیدوار به کسب نتایج بهتر در توکیو هستیم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: