به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ نیکا بیک‌لیک‌لی، سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری گرگان، درباره ادامه برگزاری بازی‌های لیگ برتر بسکتبال در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: در این رابطه فدراسیون هنوز جلسه‌ای با ما برگزار نکرده است اما چون در بخش بانوان فقط یک دیدار فینال باقی مانده به نظرم حیف است که سریع تصمیم‌گیری شود و نتیجه را بدون انجام بازی اعلام کنند. فکر می‌کنم فعلا فرصت برای ادامه لیگ در بخش بانوان وجود دارد و بهتر است که کمی صبور باشیم تا اگر شرایط مساعد شد حتما بازی‌ را برگزار کنیم در غیر این صورت باید تابع تصمیم فدراسیون و ستاد مبارزه با کرونا باشیم.

او با اشاره به کاهش دستمزد بازیکنان و کادرفنی تیم‌ها توضیح داد: در تیم شهرداری گرگان کادر فنی هیچ قراردادی ندارد اما بازیکنان قرارداد دارند و چون اکثر بازی‌ها انجام شده است و حتی در اولین سال حضورمان در لیگ برتر تا فینال بالا آمده‌ایم قطعا دستمزدها کامل پرداخت خواهد شد. حتی ما به دنبال پاداش هم برای بازیکنان هستیم چرا که در یک سال گذشته برای این تیم زحمت و تلاش زیادی را کشیدند.

سرمربی شهرداری گرگان در پایان در پاسخ به این سوال که آیا با تعویق یکساله المپیک همچنان امید به کسب سهمیه در بخش سه به سه وجود دارد یا خیر؟ گفت: بله همچنان دو رویداد مهم در هند و مجارستان باقی مانده که اگر این بازی‌ها پس از پایان کرونا برگزار شود پرونده المپیک برای سه به سه برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ بسته نخواهد شد‌. 

خبرنگار: فریبا جلیل‌خانی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: