به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیدجلال عسگری، دبیر فدراسیون کشتی، با اشاره به تعویق یکساله المپیک به خبرنگار برنا گفت: با شرایطی که به وجود آمد المپیک با تعویق یکساله‌ای مواجه شد اما در این خصوص رسالت و اهداف فدراسیون کشتی مشخص است. بنابراین تغییری در برنامه و اهدف‌مان نداریم فقط زمان اجرا آنها با تغییر مواجه شده است. امیدوارم که کشتی‌گیران هم از این فرصت یکساله استفاده کنند و با حفظ اهداف خود برای سال آینده آماده شوند.

او در مورد ادامه همکاری فدراسیون با کادرفنی تیم‌های آزاد و فرنگی توضیح داد: تصمیم خاصی در مورد قطع همکاری با سرمربیان تیم ملی نداریم چرا که معتقدیم همین افراد سرمایه‌های کشتی ایران هستند. در حال حاضر هم هر دو سرمربی برنامه‌های خود را دارند و به زودی ظرف چند روز آینده آنها را تحویل فدراسیون خواهند داد تا توسط کار‌گروهی مورد بررسی قرار بگیرد و سپس زمان اجرایی شدن برنامه‌ها را با توجه به شرایط موجود مشخص کنیم.

عسگری در پایان در مورد انتخاب سخنگوی فدراسیون گفت: همانطور که در جریان هستید در این زمینه تصمیم گرفتیم امامی که یکی از داوران ممتاز بین‌المللی است را انتخاب کنیم. امامی سال‌ها در کمیته داوران فعالیت داشت و واقعا از یکی از افراد برجسته در این حوزه بود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: