به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ عباس پورعلی محمدی، معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کرمان در حاشیه ی مراسم توزیع ۳۰۰ بسته حمایتی برای بیماران خاص که در قالب رزمایش همدلی و احسان "همت جوانانه، کمک مومنانه" با حضور پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان به روند توزیع بسته های معیشتی این ستاد در بین نیازمندان اشاره و عنوان کرد: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رزمایش همدلی و احسان، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، تدابیری اندیشید تا در راستای این موضوع، به افرادی که در بحث ویروس کرونا آسیب دیده اند و از لحاظ معیشتی در مضیقه بود‌ه‌اند، کمکی صورت گیرد.

او افزود: بدین منظور، حدود یک میلیون بسته معیشتی در سراسر کشور توزیع می شود که سهم استان کرمان از این میزان، 25 هزار بسته است که با کمک گروه های جهادی و سمن های جوانان در حال توزیع است.

پورعلی محمدی تصریح کرد: در مرحله نخست این طرح، کار از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به صورت رایگان است و توزیع این کمک ها به همت سمن ها و گروه های جهادی انجام می شود.

او بیان داشت: در مرحله دوم این طرح که در ایام عید سعید فطر انجام می شود، کار به صورت مشارکتی است، بدین ترتیب، هر کدام از سمن ها، گروه های جهادی یا نهادهای ذیربط مبلغی را به عنوان مشارکت می گذارند و به ازای این کمک، ستاد هم مبلغی را می گذارد تا این اقدام صورت پذیرد.

پورعلی محمدی از زحمات تمام کسانی که در این کار خیرخواهانه کمک کرده اند، قدردانی و ابراز امیدواری کرد: این کار مورد قبول حق تعالی واقع شود.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: