به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ عباس ضیا  در نشست مدیران و روسای آموزش و پرورش استان که در اردوگاه آموزش و پرورش استثنایی استان در کوهپایه برگزار شد، با بیان این که ثبت نام کلاس اولی ها در استان از اول خرداد ماه سال جاری آغاز شده است بر تسریع در روند ثبت نام دانش آموزان با رعایت کامل قرارداد های بهداشتی تاکید کرد.

وی گفت: مدارس حق ندارند غیر از هزینه کتاب و بیمه از دانش آموزان پول دریافت کنند، ضمن این که ثبت نام دانش آموزان در مدارس بر اساس کروکی محل سکونت یا نزدیکی مدرسه به محل کار یکی از پدر یا مادر کارمند است.

ضیا با تاکید بر این که ثبت نام دانش آموزان در شرایط فعلی دغدغه اصلی والدین است، افزود: تکریم ارباب رجوع در زمان ثبت نام دانش آموزان باید در نظر قرار گیرد و در ثبت نام تا جایی که ممکن است مشکل مردم حل شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان با تاکید بر این که ثبت نام بر اساس معدل و برگزاری آزمون در دوره ابتدایی تحت هر شرایطی ممنوع و غیر قانونی است، گفت:  ثبت نام در شهرهای بزرگ دغدغه بزرگی است و معاون آموزش ابتدایی یا معاون آموزش عمومی آموزش و پرورش هر شهرستان و منطقه ای باید پاسخ گوی امر ثبت نام  باشد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: