به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ عرفان امیرخسروی، با اعلام این خبر گفت: با شروع مجدد رقابت‌های لیگ برتر و لیگ دسته یک فوتبال کشور، برگزاری این مسابقات بدون حضور خبرنگاران برگزار خواهد شد، لذا در کمیته اطلاع رسانی و روابط عمومی هیئت اقداماتی را برای اطلاع‌رسانی بدون نقص بازی انجام خواهیم داد.

او افزود: نشست خبری به صورت مجازی از طریق نرم‌افزار ارائه شده‌ی سازمان لیگ فوتبال که در سراسر به کار گرفته شده، برگزار خواهد شد.

امیرخسروی تصریح کرد: در این نشست مجازی خبرنگاران با دریافت نام کاربری و رمز عبور می‌توانند وارد اتاق مجازی کنفرانس شده و سوالات خود را مطرح کنند.

او بیان داشت: ورود عکاسان نیز با محدودیت مواجه است، بدین ترتیب که هر تیم یک عکاس خواهد داشت، هیئت فوتبال و سازمان لیگ هم هرکدام یک عکاس و انجمن ورزشی‌نویسان هم دو عکاس معرفی خواهد کرد.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تصاویر عکاسان نیز به صورتِ آنلاین در فضای مجازی در اختیار رسانه‌ها قرار خواهد گرفت تا رسانه‌ها بتوانند از عکس‌ها و تصاویر مسابقه استفاده کنند.

امیرخسروی افزود: جا دارد از باشگاه گل‌گهر که در لیگ برتر حضور دارد و همچنین باشگاه‌های مس کرمان، مس رفسنجان و آرمان‌گهر حاضر در لیگ دسته اول فوتبال کشور به دلیل همکاری در این بخش تشکر کنم.

او تاکید کرد: عکاسان باید، سه ساعت قبل از مسابقه در ورزشگاه حاضر باشند و فقط هم حق تردد در منطقه یک (با توجه به تقسیم‌بندی سازمان لیگ فوتبال) را دارند.

امیرخسروی تصریح کرد: منطقه میکسدزون و اتاق کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی نیز بسته خواهد بود و عکاسان و خبرنگاران مجوز حضور در این مکان‌ها را ندارند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: