به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ حامد عمرانی در حاشیه بازدید دو ساعته از بازار و واحدهای صنفی رودبار جنوب با همراهی فرماندار، فرمانده سپاه، رئیس پلیس اماکن و بازرسان اتاق اصناف افزود: در این بازدید 17 واحد صنفی نیز تذکرات مربوطه را دریافت کرده اند و در اسرع وقت موظف به رفع نواقص موجود هستند.

وی با اشاره به اینکه چهار واحد صنفی نیز به دلیل انجام تخلفاتی نظیر گرانفروشی، عدم درج قیمت و ... به تعزیرات معرفی شده اند، اظهارداشت: گشت های نظارتی طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به منظور نظارت بر روند رعایت دستورالعمل های بهداشتی در واحدهای صنفی به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 و نیز حفظ حقوق عامه و جلوگیری از تضییع حقوق عمومی انجام می شود.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان رودبارجنوب ضمن اشاره به دشواری های کنونی شرایط اقتصادی کشور و استان کرمان، اصناف را به رعایت هر چه بیشتر انصاف دعوت کرد و افزود: اکثریت قریب به اتفاق صاحبان واحدهای صنفی در رودبار جنوب از افراد مورد وثوق و منصف هستند.

عمرانی، انجام بازدیدهای موردی محسوس و غیرمحسوس را از ضروریات نظارتی به منظور پیشگیری از تضییع حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دانست و تصریح کرد: اصناف رودبار جنوب همواره همراهی بسیار خوبی با واحدهای نظارتی داشته اند که جای تقدیر دارد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: