به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ علی زینی‌وند در آیین افتتاح بوستان آفتاب با قدردانی از احداث فضاهای اختصاصی بانوان با توجه به فرهنگ ایرانی اسلامی کشورمان عنوان کرد: احداث این مجموعه‌های تخصصی به نام بانوان بسیار پسندیده و ضرورت کشور ایرانی اسلامی است.

وی ادامه داد: بوستان آفتاب سومین مجموعه پارک اختصاصی بانوان است و تا پایان دوره شورا، پنج منطقه شهری کرمان دارای بوستان اختصاصی بانوان خواهند شد.

استاندار کرمان همچنین به خبر خوب شهردار برای احداث بوستان اختصاصی کودکان اشاره کرد و گفت: از ایده‌های جذاب در حوزه فضاسازی‌های تخصصی حمایت خواهیم کرد.

زینی‌وند با اشاره به اینکه شهر کرمان تا رسیدن به زیبایی‌های خاص خود فاصله دارد، بیان داشت: استان کرمان زادگاه شهید سلیمانی است و از این پس مقصد حضور جمع زیادی از هموطنان و سایر کشورها خواهد بود، لذا نگاه دنیا به شهر کرمان متفاوت است.

وی افزود: بعد از شهادت سردار سلیمانی شهر کرمان به عنوان نماد استان، باید متناسب با ادبیات، گفتمان مقاومت و نمادسازی متناسب با این دیدگاه در فضاسازی شهری تغییرات ایجاد کند.

بوستان 'آفتاب' علاوه بر زمین‌های بازی کودکان، والیبال، بسکتبال، دوچرخه، پینگ‌پنگ، اسکیت، والیبال ساحلی و بدمینتون، محل کلاس‌های فرهنگی و آموزشی، محل ورزش همگانی و نمایشگاه، کافی‌شاپ و غیره ایجاد شده است.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: