به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ سیدمهران عالم‌زاده با بیان این‌که نمایشگاه خوشنویسی دست‌خط دو، با آثاری از سه استاد برجسته خوشنویسی، آقایان غلام‌حسین امیرخانی، علی شیرازی و مجتبی ملک‌زاده برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه ساعت 16 روز جمعه 23 فرورودین‌ماه، با حدود 60 اثر خوشنویسی شده و تا 30 فروردین‌ماه، ادامه دارد.

شهردار کرمان هم‌چنین از برگزاری جلسات نقد و بررسی در حاشیۀ این نمایشگاه خبر داد.

عالم‌زاده از جامعه خوشنویسان، هنرمندان و مردم علاقه‌مند برای حضور در این نمایشگاه و دیدن آثار سه استاد خوشنویسی کشور دعوت کرد و گفت: بوستان شهید مطهری که به‌سازی شده و نگارخانه شهید آتشی که به تازگی مرمت و احیا شده، پذیرای علاقه‌مندان برای حضور در این نمایشگاه است.

شهردار کرمان ضمن تشکر از حمایت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، خانه هنرمندان استان و انجمن خوشنویسان استان برای برگزاری این نمایشگاه گفت: شهرداری کرمان آمادگی خود را برای همراهی با تمام دستگاه‌ها و افرادی که قصد انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری دارند، اعلام می‌‌کند.

عالم‌زاده با بیان این‌که شهرداری کرمان به‌عنوان یک دستگاه خدمت‌رسان وظیفۀ حمایت، پشتیبانی و همراهی با تمام سلیقه‌ها، اقشار و آحاد مردم را به عهده دارد، گفت: امیدواریم با بهبود زیرساخت‌ها، این‌گونه نمایشگاه‌ها و برنامه‌های مختلف فرهنگی هنری، همان‌گونه که شایستۀ مردم و شهر تاریخی کرمان است، در بالاترین سطح برگزار شود.