به گزارش خبرگزاری برنا از کرمان؛ محمدعلی دهقان صبح امروز در بیست و هفتمین کارگروه رفع موانع تولید استان که به بررسی مشکلات 11 واحد تولیدی استان پرداخت، با اشاره به تغییر و واگذاری دبیری این کارگروه از سازمان صنعت، معدن و تجارت به بخش خصوصی عنوان کرد: خانه‌های صنعت و معدن به عنوان دبیر کارگروه رفع موانع تولید در سراسر کشور انتخاب شده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان از برگزاری جلسه رفع موانع تولید جنوب استان در روز دوشنبه 7 بهمن ماه امسال خبر داد.

دهقان بر کارشناسی دقیق پرونده‌ها قبل از ورود به جلسات کارگروه رفع موانع تولید تاکید و درخواست کرد تا نحوه برگزاری جلسه به شکلی ترتیب داده شود که آبروی سرمایه‌گذاران حفظ شده و مشکل واحدهای تولیدی به صورت اختصاصی بررسی شوند. وی با بیان اینکه تنها یک ماه برای جذب تسهیلات تبصره 18 فرصت وجود دارد، خاطرنشان کرد: اعتبار تسهیلات تبصره 18 در استان کرمان آنگونه که باید جذب صورت نگرفته است، این تسهیلات سود کمتری دارد و امیدواریم بانک‌ها همکاری بیشتری برای پرداخت این تسهیلات داشته باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمان گفت: کارگروه پنج نفره‌ای متشکل از خانه صنعت و معدن، نماینده استانداری، سازمان صنعت و معدن، بانک و دریافت کننده تسهیلات جهت پیگیری مشکلات پیش‌روی عدم جذب اعتبارات تسهیلات تبصره 18 در استان کرمان تشکیل شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: