به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ باحضور فرماندار شهرستان کهگیلویه،امام جمعه این شهرستان ،مدیرکل ورزش و جوانان استان، رئیس اداره ورزش و جوانان  شهرستان کهگیلویه و رئیس دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس شورای اسلامی چمن مصنوعی ضرغام آباد شهرستان کهگیلویه با اعتبار ۵ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه افتتاح چمن مصنوعی روستای ضرغام آباد با تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه گفت: این هدیه کوچکی از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به جوانان عزیز این روستا است.

علوی تصریح کرد: ۱۵ پروژه در دست اقدام بود که امروز دهمین چمن مصنوعی در شهرستان کهگیلویه افتتاح شد و ۵ طرح دیگر در حال ساخت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با پیگیری های سید محمد موحد نماینده مردم شریف شهرستان کهگیلویه بزرگ ۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای ساخت پروژه های ورزشی در این چهار شهرستان اختصاص داده شد که به محض دریافت زمین پروژه ها شروع به کار خواهند شد.

علوی بیان داشت:با این اعتبار نوید و اتفاقات بسیار خوبی در بحث توسعه ورزش و افزایش سرانه ورزشی رخ خواهد داد.

امام جمعه شهر دهدشت در حاشیه افتتاح چمن مصنوعی روستای ضرغام آباد گفت: ورزش امروز در همه جای جهان تبدیل شده به یک دغدغه مهم برای همه و به تبع آن فوتبال و فوتسال که از پرطرفدارترین ورزش ها در سطح جهان هستند.

وحدانی فر تاکید کرد: در جوامع توسعه یافته یکی از مباحث که خیلی مطرح می شود این است که ورزش می تواند آسیب های اجتماعی را کاهش بدهد و در کشور ما با توجه به وجود نسل جوان این امر را می طلبد تا مکان ورزشی بیشتر شوند تا جوانان بتواند به جای که در مکان ها نامناسب اجتماعی باشند اوقات خود رو به ورزش بپردازند.

امام جمعه شهر دهدشت تصریح کرد: شرایط سرانه فضای ورزشی در شهرستان کهگیلویه در وضعیت مناسبی نبود که به حمدالله با پیگیری مدیران هم کاری جذب اعتباری که از سوی حاج اقا موحد انجام شد ان شاالله شاهد رونق بیشتر ورزش قهرمانی در شهرستان باشیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: