به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مصطفی فرخیانی با بیان این خبر گفت: این جشنواره  استانی به مناسبت هفته هنر انقلاب و با هدف تجلیل از فعلان حوزه خبری و رسانه ای استان در امراطلاع رسانی زلزله شهرسی سخت و روستاهای حومه وهمچنین  بیان آلام و دردهای بجا مانده از اثرات زلزله با مشارکت دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری به صورت مجازی  برگزار می شود.

فرخیانی اظهار داشت:جشنواره  رسانه ای بهار همدلی و سازندگی در 4بخش مقاله و گزارش،کلیپ خبری،تیترو خبروعکس خبری با موضوعات زلزله سی سخت،خدمت رسانی نهادها و سازمان ها،امدادرسانی گروه های مردمی،همدلی مردم وتسکین آلام توسط هموطنان و رویدادهای فرهنگی هنری در زلزله سی سخت برگزار می شود.

فرخیانی زمان ارسال آثار را تا 26 فروردین ماه 1400 اعلام کرد و گفت:علاقمندان می توانند آثار خود را در قالب فایل pdfبا مشخصات کامل از طریق پیام رسان واتس آپ به شماره 09171454289 ارسال نمایند.

وی یاد آور شد:حوزه هنری استان علاوه بر این جشنواره برنامه های متنوعی در زمینه های مختلف  هنری تدارک دیده تا در هفته هنر انقلاب  ( 18 لغایت 25 فروردین ماه )در شهر سی سخت و حومه برگزار نماید.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: