به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛آرمین غلامیان در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: این تعداد واکسن کرونا به نیرو‌های بهداشت و درمان، بیماران خاص، جانبازان بالای ۵۰ درصد، پاکبانان و سالمندان ۷۰ سال به بالا تزریق شد.

غلامیان با بیان اینکه در این طرح سه هزار و ۳۰۰ نفر در رده سنی ۷۰ تا ۸۰ سال در گچساران علیه بیماری کرونا واکسینه می‌شوند؛ اضافه کرد: تا کنون ۸۵ درصد از سالمندان بالای ۸۰ سال علیه بیماری کرونا واکسینه شده اند و برخی از این افراد به خاطر ابتلا به کرونا و عده ای دیگر هم به دلیل تمایلات شخصی از دریافت واکسن کرونا خودداری کردند.

وی با اشاره به اینکه واکسیناسیون جمعیت بالای ۷۰ سال در حال اجرا است و تا پایان هفته جاری ادامه دارد؛ گفت: در مرحله بعدی رده سنی ۶۰ تا ۷۰ سال در این شهرستان علیه ویروس کرونا واکسینه می‌شوند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گچساران با بیان اینکه از ابتدای شیوع کرونا تاکنون از ۳۴ هزار و ۶۵۸ مورد تست کرونا در این شهرستان بیش ۹ هزارو ۶۵۰ نفر مثبت بوده است افزود: تاکنون ۹هزارو ۱۴۷ نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این شهرستان بهبود یافته و ۱۲۶ نفر در  شهرستان گچساران بر اثر ویروس کرونا جان باخته اند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: