به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ با حضور برخی از اقشار مردمی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد افتتاح شد.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین جعفری با تسلیت ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: با عمل به وظیفه در مسئولیت ها می توان امانت دار و میراث دار ارزش های امام راحل باشیم.

رئیس ستاد سعید محمد با بیان اینکه یکی از آثار خلقت خداوند، انسان های الهی بوده که سبب تحول، در حوزه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است، گفت:  عصر کنونی مزین به نام امام خمینی (ره) است، امامی  که با تمسک به قرآن و اندیشه اسلام منشا تحولات عظیم در ایران و جهان شد.
 
وی با بیان اینکه امروز انقلاب امام (ره) به جهان صادر شده است، گفت: امام دارای اندیشه سیاسی و اخلاقی و ابعاد مختلف اخلاقی است هر چند در راه و روش امام برخی از بزرگان همراه نبودند و دست یابی به یک حکومت را دور از تصور می دانستند اما امام راحل با تکیه به خداوند متعال و ایمان به هدف و آرمان و مبانی الهی، با تلاش و پشتکار مسیر نهایی یعنی انقلاب اسلامی را با همراهی ملت به ثمر نشاند.
 
حجت الاسلام جعفری با بیان اینکه امام امت از انقلاب اهدافی  و آرمان هایی داشت گفت: برای به ثمره نشستن انقلاب سختی ها فراوانی رخ داد شهادت بسیاری از ملت، تحریم، تبعید امام مشاهده شد اما ثمره آن امروز صدور انقلاب به فراتر از مرزهای ایران است به گونه ای که بسیاری از تصمیمات در دنیای امروز به وسیله اثرگذاری ایران انجام می‌شود .
 
وی با بیان اینکه امنیت و آرامش یکی از ثمره های انقلاب است، گفت: حب جاه و مقام، خودخواهی و منیت، خودزنی ها بر اندیشه ای انقلابی نباید  برتری پیدا کند و سبب انحراف اندیشه های ما شود، امروز اندیشه امام و رهبری سرلوحه امور کار بوده و کسانی که اندیشه های امام و رهبری را دنبال می کنند باید از حب جاه و مقام به دور باشند.
 
وی با بیان اینکه صرف ادعای پیرو امام و رهبری کافی نیست بلکه باید در مقام عمل این موضوع اثبات شود ، گفت: رهبر انقلاب بعد از فوت امام راحل راه و روش او را در مسائل مختلف و دنیای امروز با درایت و مدیریت دنبال کرد  این مدیریت سبب حیرت تحلیل گران دنیای امروز در خصوص مدیریت کشور در بحران ها و حوادث شد.
 
وی با بیان اینکه امروز در مسائل نظامی، علمی و فناوری کشورهای مختلف دنیا اعتراف به پیشرفت کشور ایران دارند، تاکید کرد: اگر در  معیشت، اقتصاد امروز مشکلی وجود دارد به دلیل زاویه داشتن دولت ها با اندیشه ها امام و رهبری بوده است.
 
رهبر انقلاب نقشه راه را مشخص کرده است و از انتخابات به عنوان لیله القدر نظام یاد کرده است، گفت: اگر در شب قدر به دنبال بهترین سرنوشت هستیم در عرصه سیاسی و انتخابات سرنوشت کشور برای یک دوره چهار ساله باید به بهترین شکل رقم بخورد.
 
وی با بیان اینکه رهبر انقلاب بر حضور حداکثری به عنوان مهمترین اولویت یاد کرده است و همه ما باید با هر سلیقه و تفکر سیاسی در عرصه انتخابات  حضور فعال داشته باشیم گفت: ملاک و معیار برای انتخاب اصلح توسط رهبر انقلاب تبیین شده است در این راستا همه کسانی که دغدغه انقلاب و ایران را دارند باید درصدد انتخاب اصلح گام بردارند.
 
وی عنوان کرد : کسانی  با شعار امید آمدند و چیزی جز نامیدی برای مردم رقم نزدند و نتوانستند شعار های خود را عملی کنند، گفت: همه وظیفه داریم کاندیدای شاخص جبهه انقلاب را شناسایی و او را مورد حمایت قرار دهیم و از  تصوری که آیت الله رئیسی از اکنون پیروز انتخابات است باید پرهیز شود بو تلاش ها و کوشش ها در دورترین نقاط درصدد جلب و افزایش رای مشاهده شود.
 
حجت الاسلام جعفری با اشاره به اینکه آیت الله رئیسی دارای استحکام اعتقادی و اخلاق مداری با همه حجمه ها بوده و چهره ای  مردمی و  ضد فساد تحول آفرین و دارای  برنامه است، گفت: می توان با وحدت بین همه جریان های انقلاب و بدون از تخریب سایر گروه ها و جناح ها، پیروز عرصه انتخابات بود،  آیت الله رئیسی با تابلوی فراجناحی آماده است و همه اقشار جامعه می توانند در جبهه انقلاب و شخص ایت الله رئیسی باشد.
 
وی با بیان اینکه منیت ها و خودخواهی باید کنار گذاشته شود ، گفت : یکی از بندهای بیانیه گام دوم انقلاب جوان‌گرایی است، امروز باید از قشر جوان، متخصص، متعهد حمایت کرد و جریان انقلابی باید پیشگام حمایت از جوانان باشد.
 
وی افزود: جوانان تحول خواه و سرشار از انرژی هستند و باید حرمت پیشکسوتان جریان انقلاب را حفظ کرده و از تجارب آنها برای وحدت و پیروزی جریان انقلاب بهره مند شوند.

در این آیین نیز غلام محمد زارعی نماینده ادوار نهم و دهم مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز روز حماسه است اظهار کرد: حضور در صحنه آینده کشور را خواهد ساخت و اگر حضور همه جانبه نداشته باشیم آیندگان قضاوت خوبی درباره ما نخواهند داشت باید این پیچ تاریخی را به سلامت عبور کنیم و در کنار یکدیگر و با رأی بالا آینده کشور را بسازیم.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در حال توطئه پیچیده‌ای علیه این ملت است و در حال عملیاتی کردن برنامه های متعددی است که آخرین توطئه محاصره اقتصادی و تحریم های همه جانبه بود.

زارعی در ادامه اظهارات خود در مراسم آغاز به کار ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در یک آزمون سخت و شرایط حساس و خطیری قرار داریم چندین برابر امکانات و رسانه‌ها و فضای مجازی ما از سوی دشمن پمپاژ توطئه می شود که مردم باید با حضور در انتخابات این توطئه‌ها را خنثی کنند.

زارعی در بخش دیگری از اظهارات خود در مراسم گشایش ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: امروز اساسی ترین موضوع مشارکت حداکثری است هرچه مشارکت بیشتر داشته باشیم دشمن به اهداف خود نخواهد رسید.

وی گفت: استان ما در همه عرصه‌ها خوب درخشیده که در این مقطع نیز باید بدرخشد امروز شرایط کشور و مشکلات معیشتی به گونه‌ای شده که باید روحیه نشاط و امید در جامعه دمیده شود.

وی در ادامه به انتخاب اصلح اشاره کرد و گفت: آیت الله رئیسی هم کارنامه و هم برنامه دارد و با مدیریت خود قادر به عبور دادن کشور از وضعیت پرچالش امروزی است.

این نماینده ادوار مجلس گفت: امروز به شخصیتی در تراز انقلاب اسلامی نیاز داریم تا بتوانیم فردای این کشور را بسازیم آیت الله رئیسی توان این کار را دارد.

زارعی به سفر آیت الله رئیسی به کشور عراق اشاره کرد و گفت: در آن شرایط سخت امنیتی آیت الله رئیسی با استقبال گسترده عراقی‌ها روبرو شد که نشان می دهد رئیسی در تراز انقلاب بوده و نشان از یک رئیس جمهوری توانمند دارد.

 

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: