به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مراسم افتتاح ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی تحت عناوین رویش اقتدار، ایران توانمند، شورای مردمی وحدت،  جمعیت ایثارگران و مهر و ماه در شهرستان بهمئی برگزار شد. 

یدالله مرادی به عنوان سخنران این مراسم گفت: هر کس ادعا دارد انقلابی‌تر بوده و به امام راحل و مقام معظم رهبری نزدیک تر است باید مواظب باشد چرا که شیطان و حب دنیا و جاه و مقام دست از سر ما برنمی‌دارند.

این فعال سیاسی اظهار کرد: در آستانه انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ قرار داریم همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات لیله القدر نظام است بنابراین باید برای تشویق مردم با هر فکر و سلیقه و تفکر سیاسی به حضور حداکثری در انتخابات تلاش کنیم.

وی با اشاره به ملاک و معیارهای انتخاب اصلح از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: باید این ملاک‌ها و معیارها را دنبال کرده و از بین داوطلبان حاضر در صحنه فرد اصلح را انتخاب کنیم.

مرادی  با اشاره به آمادگی جریان انقلاب برایب تغییر در وضعیت کنونی خاطرنشان کرد: اگر قرار است تغییری ایجاد شود در راستای تغییر وضعیت معیشتی مردم باید به خود بیاییم.

وی عنوان کرد: اینکه برخی‌ها تصور می کنند کار تمام شده این نوعی خوش خیالی است چرا که مردم باید به صحنه بیایند و انتخاب کنند.

مرادی ثابت قدم بودن، متزلزل نبودن، اخلاق‌مدار بودن، تحولگرا بودن و برنامه محور بودن را از شاخصه‌های آیت‌الله رئیسی عنوان کرد.

وی خطاب  به جریان انقلابی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: حفظ وحدت و انسجام حداکثری حول داوطلب شاخص یک وظیفه اصلی و اساسی است، از هرکس که می‌خواهد به این جریان کمک کنند استقبال کنیم، آستانه تحمل را بالا ببریم، جوانگرایی را مدنظر داشته باشیم و جوانان حرمت پیشکسوتان جریان را داشته باشند.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: