به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ هادی حق شناس در مراسم گرامیداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان که با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، اداره کل اوقاف و امور خیریه و جهاد دانشگاهی گلستان برگزار شد اظهار کرد: برای شناخت هر شخصیتی رجوع به آثار آن فرد مهمترین راه می باشد و وصیت نامه راهی درست و مهمترین اثر برای شناخت شهدا است.

 وی تاکید کرد: شهید سلیمانی در بخشی از وصیت نامه خود خطاب به سیاسیون میگوید تا زمانی با یکدیگر مناظره داشته باشید که اسلام و انقلاب به خطر نیفتد.

استاندار گلستان بیان داشت: در هر فراز از وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که توجه کنیم یک پند عنوان شده و ما که با دل و جان پذیرفته ایم که شهید سلیمانی یک اسطوره است پس باید به این وصیت نامه توجه کنیم و از آن پند بگیریم.

حق شناس گفت: شهید سلیمانی اصرار عجیبی برای شهادت داشت و 40 سال در خط مستقیم بودن و جهاد اکبر و اصغر داشتن و 40 سال بدون حاشیه بودن بنا به فرموده مقام معظم رهبری "مرد میدان میخواد" و شهید سلیمانی مرد میدان بود.

استاندار گلستان گفت: با تمام وجود در تمام عرصه ها جهاد کرد و این اخلاق شهید سلیمانی بود که جبهه ارزش ها و باورها را تقویت نمود که نمونه های آن را بسیار دیده ایم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: