به گزارش خبرگزاری برنا استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش وجوانان استان خبر داد.

آرمـــان حاتــمی ،مدیر روابط عمومی و سخنگوی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:چهارمین جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان استان به ریاست علوی مدیر کل و با حضور معاونین و مسئولین ستادی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد و با هدف بررسی مسایل و مشکلات حوزه های مختلف ستادی و اداری برگزار شد.

کبری راد سلیمانی ،دبیر جلسه شورای معاونین و رئیس توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان در ابتدای این جلسه به تشریح مصوبات جلسه قبلی پرداخت و از تلاش های معاونین و مسئولین ستادی در اجرایی شدن این مصوبات تقدیر کرد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از تلاش های صورت گرفته معاونین و مسئولین ستای در تحقق مصوبات جلسه قبلی ،خواستار شناسایی نقاط  ضعف و قوت پروژه عمرانی برای افتتاح در هفته ی دولت و دهه فجر امسال شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان بر مستند سازی اماکن ورزشی در شهرستان های استان تاکید و از حوزه دفتر فنی و مهندسی ، خواستارتفکیک و اولویت بندی پروژه ها ی عمرانی شد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری کارگاه آموزشی گزارش نویسی ویژه مسئولین ستادی و ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها در آینده نزدیک خبر و خواستار شناسایی و برگزاری نشست با نخبگان برتر دانشگاه در دو حوزه ورزش و جوانان شد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از برگزاری جلسه با پیشکسوتان و تشکیل اطاق فعالیت مشاوران در اداره کل خبر و خواستار بررسی ، نظارت و حسابرسی هیات های ورزشی شد . 

این مقام مسئول در اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از انعقاد تفاهمنامه با بانک رفاه در نصب یک دستگاه عابر بانک در محیط اداری در هفته ی جاری خبر و خواستار عدم دخالت مدیران ادارات ورزش و جوانان در مزایده های اماکن ورزشی شد.

علوی ،در تسریع و پاسخگویی به نامه های اداری تاکید و از برگزاری جلسه هفتگی با روسا ،نایب رئیسان ،دبیران و خزانه داران هیات های استانی از هفته ی جاری خبر داد.

در این جلسه معاونین و مسئولین ستادی به تشریح برنامه های پیشنهادی ، عملکرد حوزه های اداری و اجرایی شدن مصوبات جلسه قبلی شورای معاونین اشاره و از حمایت های علوی مدیرکل تقدیر کردند.

مشخص شدن محلی برای ایجاد بایگانی راکد اداره کل ،نحوه و زمان تخلیه منازل سازمانی کارکنان ،حسابرسی هیات های ورزشی ،نصب دستگاه پوز در هیات های استانی ،پیشرفت فیزیکی پروژه های ورزشی ،عدم اعتبار پروژه هتل ورزش یاسوج ، فروش اموال غیر قابل استفاده ،راه اندازی تلفن گویا و تلفن های داخلی واحد های ستادی ،مستند سازی اموال اداری و ثبت در سامانه سادا ،تاکید در نصب وسایل گاز سوز از سال 1400 تا 1403 ،مشخص شدن مکان دفتر و سالن تمرین برای هیات اسکواش ،خرید تجهیزات اداری ،عدم برگزاری جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در شهرستانها و نصب ویدیو کنفرانس در برگزاری جلسات با هیات ها و مسئولین ادرات ورزش و جوانان شهرستانها از مهمترین موارد مطرح شده در این نشست بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: