به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ یوسف افضلی معاون فرهنگی و مشارکت‌های مردمی ستاد بازسازی عتبات عالیات با حسین کلانتری استاندار کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کرد.

گروه اعزامی از ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور براساس سهم استان که در ستاد مرکزی به تصویب رسید خواستار کمک و همکاری لازم از سوی استاندار و هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان شدند.

حسین کلانتری در این دیدارضمن قدردانی از زحمات ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در رفع محرومیت ها و مشکلات، اظهار داشت: فعالیت ستاد بازسازی عتبات عالیات استان کاملا محسوس است و این فعالیت ها جای تقدیر دارد.

استاندار با تاکید بر اینکه وحدت و انسجام خوبی در استان کهگیلویه و بویراحمد حاکم است، تصریح کرد: در حد توان و تکلیف برای رفع مشکلات حوزه ستاد عتبات عالیات کمک می کنیم.

وی بیان کرد: مقرر شد با پیگیری و مشارکت دستگاه های اجرایی استان در خصوص تامین خودرو و فضای اداری مناسب برای ستاد بازسازی عتبات عالیات در شهرستان های 9 گانه استان همکاری لازم با ستاد  بازسازی عتبات عالیات استان به عمل آید.

گفتنی است هیئت امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان متشکل از استاندار، نماینده ولی فقیه در استان، فرمانده سپاه و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات کهگیلویه و بویراحمد است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: