به گزارش خبرگزاری برنا خراسان جنوبی، محمد دهقانی فیروزآبادی در پی درگذشت بهورز خانه بهداشت روستای مهموئی در پیامی این مصیبت را به خانواده آن مرحومه و جامعه دانشگاهی علوم پزشکی بیرجند تسلیت گفت.

وی اظهار داشت: روز گذشته اولین پرسنل سلامت، بهورز فداکار خانه بهداشت مهموئی، مرحومه منصوره حسینی در راه دفاع از سلامت مردم و مبارزه با بیماری کرونا جان خود را فدا نمود. لذا این مصیبت را به خانواده آن مرحومه، مردم خراسان جنوبی و همه همکاران خود در حوزه بهداشت تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای آن مرحومه، علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند افزود: برای اینکه مدافع سلامت مرحومه منصوره حسینی به عنوان شهید اعلام شود، مدارک و مستندات مربوطه به وزارت ارسال و پس از تایید و طرح در کمیته مربوطه، تصمیم نهایی به اطلاع هم استانی‌های عزیز خواهد رسید.

بنابر این گزارش روز گذشته مراسم تشییع و تدفین مدافع سلامت منصوره حسینی بهورز فداکار و پرتلاش خانه بهداشت مهموئی از توابع شهرستان بیرجند برگزار شد.

«منصوره حسینی» متولد ۲۹ شهریور سال ۱۳۶۶ در تهران بود و حدود ۱۱ سال از عمر با برکت خویش را در راه خدمت به مردم روستای مهموئی در طبق اخلاص نهاد و در این راه جان خود را فدا کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: