به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ سرتیپ دوم ستاد کیقباد مصطفایی اظهار داشت: مأموران پاسگاه انتظامی سررود جنوبی با تعامل مأموران کلانتری ۱۳ شهرستان بویراحمد و مأموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ضمن هماهنگی با مرجع قضائی حین کنترل خودروهای عبوری محور یاسوج به اصفهان به یک دستگاه خودروی پژو پارس و یک دستگاه خودروی سمند و این دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند.

وی افزود: در بررسی مأموران مشخص شد که خودروی سواری سمند و خودروی پژو ۴۰۵ اسکورت کننده مواد مخدر بوده و مأموران در بازرسی از خودروی پژو پارس ۹۹ کیلوگرم حشیش که به طرز بسیار ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در این رابطه ۳ نفر قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان در پایان با تاکید بر تشدید برنامه های پیشگیرانه و مقابله‌ای با سوداگران مرگ و باندهای قاچاق مواد مخدر از عموم مردم خواست تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: