به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛حسین کلانتری در نشست استانی ستاد کرونا در یاسوج اظهار داشت: اعمال محدودیت های تردد شبانه از ساعت ۲۱ تا چهار صبح در تمامی شهرهای نارنجی و زرد اجرایی می شود.

وی افزود: اجرای این محدودیت ها در ۲ شهرستان بویراحمد و کهگیلویه به طور جدی تر کنترل می شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: وضعیت استان نسبت به هفته های پیش در کاهش و مدیریت بیماری کرونا بهتر ارزیابی می شود اما باید مراقب بود تا توفیقات حاصل شده ما را فریب ندهد.

کلانتری تصریح کرد: اگر همکاری و تلاش مردم نبود این توفیقات به دست نمی آمد و چنانچه به طور جدی مراقبت نکنیم به وضعیت هفته های پیش برمی گردیم.

وی ابراز داشت: هم اینک وارد زمستان شده ایم و به سبب شیوع بیماری های آنفولانزا و سرماخوردگی در محیط های بسته خطر شیوع و ابتلا به کرونا بسیار بالا می رود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: برگزاری هرگونه تجمع در استان ممنوع است و همه ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی در استان هستند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: علت افزایش بیماران مبتلا به کرونا در شهرستان دنا برگزاری مراسم تشییع جنازه ای بوده که در هفته های پیش تعداد زیادی در آن شرکت کرده بودند.

محمد مهدی بانشی افزود: آذرماه ماهی مرگبار برای استان بود دی ماه وضعیت بهتری گزارش شد.

وی تاکید کرد: هم اینک روند بیماری کرونا در استان ثابت است.

بانشی تصریح کرد: طی هفته گذشته ۱۵۰۷ بازدید از اصناف استان صورت گرفته که ۹۶ مورد به مراجع قضایی معرفی شده اند و ۵۵ مورد پلمب شده آمد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: