به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ مدیرکل و جمعی از امدادگران کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در قالب اردوی جهادی با نیازمندان دلی مهتاب از توابع بخش چاروسای استان کهگیلویه و بویراحمد دیدار کردند.

قباد مبشری، مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد در حاشیه این دیدار، گفت: در این سفر دوروزه خدمات مختلف امدادی برای حمایت از خانواده ایتام و بی‌سرپرست و تحت حمایت با کمک خیران ارائه شد.

وی با اشاره به ویزیت رایگان 40 نفر از نیازمندان در روستای دلی مهتاب، تصریح کرد: مقداری دارو به ارزش دو میلیون تومان و 40 بسته بهداشتی بین نیازمندان توزیع شد.

مبشری با اشاره به اینکه روستای دلی مهتاب دچار محرومیت زیادی است و مردم آن نیازمند حمایت و توجه ویژه هستند، افزود: هدایایی از قبیل بسته‌های فرهنگی ازجمله کیف و نوشت‌افزار، 12 بسته ورزشی و مواردی از قبیل آرد و برنج به نیازمندان این روستا اهداء شد.

وی تأکید کرد: نبود راه روستایی مناسب تا دلی مهتاب باعث شده، مردم این روستا برای عبور و مرور با مشکلات زیادی روبرو باشند و به دلیل بارش برف و باران مسیر ارتباطی قطع می‌شود و خدمات‌رسانی به مردم این روستا کمتر است.

مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد خواستار توجه مسئولان به مشکلات زیرساختی این منطقه به‌خصوص راه روستایی شد.

مبشری با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و در استان گفت: کمیته امداد در این ایام کرونایی، همچون روزهای گذشته پاسخگوی مردم است و اختلالی در روند خدمت‌رسانی به نیازمندان و محرومان ایجاد نشده است.

وی بابیان اینکه با اعلام اینکه سامانه اینترنتی درخواست دهی برای مردم فعال است، افزود: مددجویان تحت حمایت این نهاد و سایر اقشار نیازمند می‌توانند بدون مراجعه حضوری در سامانه اینترنتی e.emdad.ir درخواست‌های خود را ثبت کنند تا مسئولان مربوطه در کمیته امداد پاسخ دهند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: