به گزارش خبرگزاری برنا از استان کهگیلویه و بویراحمد؛ جمال معتمدی زاده معاونت برنامه ریزی و بودجه توزیع نیروی برق استان البرز با حضور غلامعلی رخشانی مهر معاونت هماهنگی توزیع توانیر به بعنوان مدیرعامل جدید شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و منصوب خواهد شد.

 مهرماه ۹۹ وزارت نیرو با صدور فراخوان‌هایی از متخصصین داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت «مدیرعامل توزیع برق کهگیلویه و بویر احمد» دعوت کرده بود. داوود راهزادی مهرماه ۹۳ به عنوان مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد که پس از ۶ سال، توانیر از طریق فراخوان شایسته گزینی مدیرعامل جدیدی برای این شرکت انتخاب کرده است. 

داوود راهزادی مدیرعامل پیشین برق کهگیلویه و بویراحمد

داوود راهزادی توانست علاوه بر توسعه شبکه برق، تمام روستاهای بالای 10 خانوار را از نعمت برق برخوردار کند. او پایداری برق را در کهگیلویه و بویراحمد تقویت کرد و پروژه‌های موثری را در سطح استان کهگیلویه و بویراحمد به مرحله اجرا رساند.

 جمال معتمدی زاده دارای سابقه مدیریت برق شهرستان گچساران، معاون مهندسی و برنامه ریزی و قائم مقام مدیرعامل شرکت توزیع برق استان کهگیلویه و بویراحمد، مدیر حراست و معاون برنامه ریزی و بودجه توزیع نیروی برق استان البرز را در پرونده خود دارد.

وی دارای مدرک کارشناسی ارشد برق قدرت و دانشجوی دکترای برق قدرت بوده و از افراد بومی استان کهگیلویه و بویراحمد (شهرستان گچساران) می‌باشد.

مراسم تودیع و معارفه روز پنجشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: