به گزارش خبرگزاری برنا استان البرز؛ دکتر جمشید تقی زاده امروز پنج شنبه به همراه فلاح مدیرکل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان صبح امروز با حضور در استان البرز مسائل مربوط به ورزش و جوانان این استان را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

تقی زاده در ابتدای سفر یکروزه خود به استان البرز، با حضور در اداره کل ورزش و جوانان ضمن دیدار با همکاران ستادی در نشست شورای معاونین اداره کل شرکت کرد.

بازدید از وضعیت زمین چمن مصنوعی شهیدان چپردار عظیمیه با همراهی غفور قاسم پور معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه شهرستان کرج، جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، معاونین و مدیران ستادی اداره کل دیگر برنامه ی این سفر یکروزه بود.

در ادامه و با پیوستن استاندار البرز، عسگری و عباسی نمایندگان مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی به جمع مسئولان حاضر، از پروژه سالن ۶ هزار نفری و سایر فضاهای ورزشی مجموعه انقلاب اسلامی کرج بازدید شد.

بازدید از مجموعه ورزشی دکتر شریعتی و پروژه در حال احداث خانه جوانان کرج، پایان بخش حضور دکتر تقی زاده در استان البرز بود.

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان این سفر یکروزه اظهار کرد: البرز یکی از تأثیرگذارترین استان های کشور در ورزش محسوب می شود.

تقی زاده با اشاره به مهمترین پروژه ورزشی البرز اظهار کرد: کلنگ پروژه سالن ۶ هزار نفری کرج از سال ۹۱ به زمین زده شد و تاکنون ۶۸ درصد آن تکمیل شده است.

وی ادامه داد: برای ۳۲ درصد باقیمانده از این پروژه مبلغ ۶۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که می بایست تا خرداد ماه سال آینده و قبل از پایان دولت، این پروژه تکمیل و به بهره بردای برسد.

این مسئول با تاکید براینکه این پروژه برای ورزش البرز بسیار مهم است گفت: بسیاری  از نامداران و قهرمانان ورزش کشور البرزی هستند و از این رو می توانیم بگوییم البرز تأثیرگذارترین استان کشور در ورزش است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: