به گزارش برنا خراسان جنوبی، قناد سرپرست معاونت امور جوانان با مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان پیرامون تفاهم‌نامه فی مابین وزارت ورزش و جوانان و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دیدار و گفتگو کرد .
 
قناد در این دیدار گفت : بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راهی برای رسیدن به اهداف، در ادامه مسیر انقلاب شکوهمند اسلامی است و مخاطب اصلی منویات مقام معظم رهبری جوانانی هستند که از جوانان اول انقلاب علیرغم همه شگردهای گوناگونِ فروریختن پایه‌های ایمانشان توسط شیاطین جهانی، استوار و در صحنه انقلابور پررنگی دارند.
 
سرپرست معاونت امور جوانان استان در ادامه با بیان اینکه تفاهم‌ نامه بین وزارت ورزش و جوانان و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان در سطح وزارتی مبنی بر انجام برنامه های مشترک در محورهای بیانیه گام دوم انقلاب منعقد شده است افزود: مهم‌ترین و تاثیرگذارترین محل برای تحقق اهداف و تقسیم کار پیرامون بیانیه مذکور، ستادهای ساماندهی در سطح استان و شهرستان ها می باشد.
 
نصرآبادی مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان نیز با بیان اینکه فعالیت های اتحادیه با تشکیل کارگروه استانی با جدیت در پی تحقق و به ثمر رسیدن بیانات معظم له سازماندهی شده است،در خصوص انجام امور مشترک به منظور هم افزایی و تقسیم کار بین دستگاهی اعلام آمادگی کرد

 

 
 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: