به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ پیمان نامدار در خصوص آخرین وضعیت بیماران کرونایی در استان قزوین اظهار داشت: در بیست و چهار ساعت گذشته با پذیرش  32 بیمار جدید ، تعداد پذیرش در بیمارستان در استان قزوین به 201 نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه در این مدت 3 بیمار در اثر این ویروس جان خود را از دست داده اند، گفت: همچنین موارد تایید شده ویروس کرونا در استان قزوین به 129 نفر رسیده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین یادآور شد: بیماران بدحال بستری در بخش مراقبت های ویژه نیز به19 نفر رسیده است.

وی تصریح کرد: با کمک کادر درمانی و پزشکی در بیست و چهار ساعت گذشته تعداد 25 بیمار پس از بهبود از بیمارستانها ترخیص شده اند.

نامدار یادآورشد: از ابتدای ابتلای ویروس کرونا تاکنون 17 هزار و 700 بیمار در بیمارستانهای استان بستری شده و تحت مداوا قرار گرفته اند و تعداد فوتی ها نیز به یک هزار و 305 نفر رسیده است.

وی بیان کرد: همچنین تعداد موارد قطعی ابتلا در استان 30 هزار و 621 نفر بوده و تعداد موارد محتمل و مشکوک نیز 11هزار و 284 مورد ثبت شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزویم اظهارداشت: از ابتدای انتشار ویروس کرونا در استان تاکنون با تلاش کادر درمانی بیش از 14 هزار و 827 نفر از بیمارستانها ترخیص شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان قزوین اظهارداشت: از همه شهروندان انتظار داریم ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی، حتی الامکان در منزل بمانند و از تجمع و تردد در معابر عمومی خودداری کنند.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: