به گزارش برنا از اراک، بهروز اکرمی در نشست شورای ورزش همگانی استان مرکزی استان مرکزی افزود: شیوع ویروس کرونا با تاثیر مخرب بر وضعیت سلامت جسمانی، تمام ابعاد زندگی فردی، اجتماعی و حرفه‌ای افراد را در سراسر جهان تحت تاثیر خود قرار داده است اما با ورزش همگانی می‌توان گام‌بلندی در جهت تقویت سیستم ایمنی افراد برداشت.
وی ادامه داد: قرنطینه خانگی و محدودیت‌های کرونایی به معنی تعطیلی ورزش نیست بلکه اقشار مختلف جامعه باید در خانه‌های خود فعالیت‌های ورزشی را ادامه دهند تا سلامت عمومی جامعه به مخاطره نیفتد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار داشت: ورزش همگانی باید با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان و شهرداری‌ها در پارک‌ها و فضای باز نقاط مختلف استان دنبال شود و اقشار مختلف مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باید برای مشارکت در این مهم تشویق شوند.
اکرمی در خصوص لیگ تندرستی ایرانیان نیز بیان کرد: تمامی دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها و فرمانداری‌ها وظیفه دارند در این لیگ مشارکت‌ داشته باشند و جامعه هدف خود را به ضبط فعالیت‌های ورزشی و ارسال ویدئو به سامانه فدراسیون ورزش همگانی تشویق کنند تا استان بتواند رتبه قابل قبولی در این لیگ به دست آورد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: