به گزارش برنا؛ محمدتقی ایرانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در نشست ستاد مقابله با کرونا شهرستان بوشهر با قدردانی از مدافعان سلامت استان بوشهر گفت: کارکنان درمانی بیمارستان‌های استان در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و با تمام کمبود‌ها و محدودیت‌ها کادر بهداشت و درمان شرایط مناسبی را برای استان بوشهر ایجاد کرده‌اند.

او با اشاره به وضعیت قرمز کرونا در شهرستان بوشهر بیان کرد: نظارت سختگیرانه بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای مقابله با این وضعیت ضروری است و در همین زمینه با هرگونه بی‌توجهی به اصول بهداشتی بدون تعارف برخورد خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر عنوان کرد: اکنون شهرستان بوشهر در شرایط قرمز جنگ کرونایی قرار گرفته است و این وضعیت جنگی، آرایش جنگی هم می‌خواهد، طبیعی است که در این شرایط کرونایی برخی سخت‌گیری‌ها باید اعمال شود.

او وضعیت کنونی استان بوشهر را ناگوار و بسیار نگران‌کننده خواند و با تاکید اقدام فوری و جدی برای خروج از این وضعیت تاکید کرد: بهبود وضعیت کنونی نیازمند همراهی مردم در زمینه رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و محدودیت‌های کرونایی است.

ایرانی بیان کرد: در این جنگ تمام‌عیار سلامتی مهم‌ترین خواسته جامعه است و نباید برخی افراد با سهل‌انگاری موجب ابتلای جامعه شوند.

او با بیان اینکه در چنین شرایطی راه‌حل اصلی، تغییر باور و رفتار تک‌تک مردم و مسئولین است، افزود: مسئولان تمام تلاش خود را برای تهیه و تولید واکسن به کار بسته‌اند، ولی باید توجه داشت که در تحریم هستیم و این شرایط را برای مقابله با ویروس کرونا سخت‌تر کرده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: