به گزارش برنا، اخبار مهم گروه سیاسی خبرگزاری برنا به این شرح است:

دبیرکل حزب اراده ملت ایران:

موضوع تعلیق انتخابات بازی با روان جامعه است/ احزاب اصلا در انتخابات جایگاهی ندارند/ اصولگرایان سخت به اجماع می‌رسند

دبیرکل حزب اراده ملت ایران گفت: یکی از اشکالات انتخابات ما این است که احزاب در انتخابات فعال نیستند، احزاب اصلا در انتخابات جایگاهی ندارند نقشی ندارند اگر انتخابات حزبی بود کشور ما به این روز نمی افتاد.

*********************************

چهره سیاسی اصولگرا:

احمدی نژاد تنها راه نجات انتخابات است!/ من عقیده دارم با وجود رییسی هم باز احمدی‌نژاد رای بیشتری دارد/ این بار نوبت اصولگرایان است/ اصلاح طلبان نمی توانند کوره انتخابات را گرم کنند

یک چهره سیاسی اصولگرا گفت: به عقیده من تنها چهره ای که می تواند با به میدان آوردن توده های مردم انتخابات را پرشور کند احمدی نژاد است.

***********************************

فعال سیاسی اصلاح طلب:

کمالی نپذیرفت کاندیدای ریاست جمهوری شود/ قهر کردن با صندوق رای فرصت‌های آینده را از ما می‌گیرد/ بسیاری از تحریم‌های هسته‌ای بخاطر رفتارهای عجیب دولت قبل بود

فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: قهر کردن با صندوق رای و نرفتن به طرف انتخاب گزینه بهتر، قاعدتا فرصت های آینده را از ما خواهد گرفت کما اینکه تجربه 84 تا 99 این را برای کشور کاملا مشخص کرد و اگر در سال 84 مردم تصمیم دیگری را می گرفتند قاعدتا فردی که سکان هدایت دولت را به عهده می گرفت باعث وضعیت اقتصادی و بین المللی و اجتماعی و فرهنگی که در سال 92 شاهد بودیم نمی شد.

*************************************

روحانی:

دیپلماسی و میدان دو بازوی کنار هم هستند/ پخش نوار صوتی محرمانه توسط رسانه ضد ایران برای از بین بردن وحدت جامعه بود/ آثار مجاهدت‌های شهید سلیمانی را همه جا به خوبی می‌بینیم/ فصل‌الخطاب همه ما مقام معظم رهبری است

رئیس جمهور گفت: دزدیدن یک سند و نوار مسئله ای است که باید مورد بررسی قرار گیرد، در این مقطع حساس که وین در اوج موفقیت است این پخش شد تا در درون اختلاف درست شود. میدان و دیپلماسی دو صحنه مقابل هم نیستند.

****************************************

جهانگیری مصوبه افزایش تسهیلات بانکی بازسازی اماکن مسکونی را ابلاغ کرد

معاون اول رییس جمهوری تصویب‌نامه مربوط به تخصیص تسهیلات ارزان قیمت بانکی جهت افزایش سقف تسهیلات بانکی برای بازسازی و مقاوم‌سازی اماکن مسکونی مناطق خسارت دیده از سیل و زلزله را ابلاغ کرد.

***************************************

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: