به گزارش برنا خراسان جنوبی، در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی کلیه فعالیت‌های ورزشی با توجه به قرار گرفتن در ردیف مشاغل پرخطر، هر شب از کلیه باشگاهها و اماکن ورزشی شهرستان های با رنگ بندی قرمز کرونا انجام می‌شود. با توجه به اهمیت موضوع و نظارت مستقیم بر بازدیدها، امشب با حضور حسن عزیزی مدیرکل ورزش و جوانان استان، قطبی معاون توسعه امور ورزش، زینی مسئول حراست، آوان مسئول بازرسی ، شیردل رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند، نماینده اداره اماکن و مالکی نژاد مسوول امور باشگاههای شهرستان از باشگاههای ورزشی سطح شهرستان بیرجند بازدید شد.

در این بازدید اکثریت باشگاههای ورزشی تعطیل بودند و متأسفانه تعداد سه باشگاه ورزشی باز و فعالیت ورزشی داشتند که برابر ضوابط و مقررات ستاد کرونا با این باشگاه‌ها برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است: با توجه به اهمیت موضوع و تاکید بر اجرای مصوبات ستاد کرونایی ملی و استانی و اینکه سلامت مردم و ورزشکاران در اولویت قرار دارد، تا پایان محدودیت های کرونای در استان نظارت ها در کلیه شهرستان های دارای محدودیت کرونایی مستمر خواهد بود، لذا ضمن تقدیر و تشکر از همراهی مدیران باشگاههایی که همچون گذشته در دوران محدودیت طبق مصوبات ستاد کرونا همراهی کردند و فعالیت ورزشی نداشتند. در صورت مشاهده فعالیت ورزشی، با باشگاههای متخلف برابر ضوابط و مقررات توسط مراجع ذیربط برخورد خواهد شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: