به گزارش برنا خراسان جنوبی، دبیرستاد دانشگاهی کنترل و پیشگیری ویروس کرونا در استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 123 آزمایش تشخیص کرونا در خراسان جنوبی انجام شد که مجموعا 46 بیمار جدید شامل 16 مورد بستری و 30 مورد سرپایی شناسایی شدند.

شریف زاده افزود: همچنین از 310 تست سریع 66 بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شد که مجموع موارد شناسایی جدید در شبانه روز گذشته در استان 112 بیمار است.

وی گفت: از این تعداد 59 مورد از بیرجند، 20 مورد از قاینات، 6 مورد از بشرویه،6 مورد درمیان، شهرستانهای خوسف و فردوس هرکدام 5 مورد، طبس 4 مورد، شهرستانهای طبس و نهبندان هرکدام 4 مورد و از شهرستان زیرکوه یک مورد جدید کرونا شناسایی شد.

 دبیرستاد دانشگاهی کنترل و پیشگیری ویروس کرونا در استان افزود: در حال حاضر 245 بیمار با علائم تنفسی در بیمارستان‌های خراسان جنوبی بستری هستند که 156 نفر کرونا مثبتند.

وی افزود: از این تعداد 26 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند که حال 11 نفر نامساعد است.

شریف زاده گفت: در شبانه روز گذشته با ثبت ۲ مورد فوت جدید در بیماران کرونایی بیرجند در شبانه روز گذشته تعداد فوتی‌های ناشی از این بیماری در خراسان جنوبی به 845 نفر رسید.

دبیرستاد دانشگاهی کنترل و پیشگیری ویروس کرونا در استان افزود: در شبانه روز گذشته ۵۹ بیمار با علائم تنقسی در بیمارستان‌های استان پذیرش و در همین مدت 68 بیمار شامل 24 بیمار کرونا مثبت با حال عمومی خوب ترخیص شدند.

تا روز گذشته 54 هزار و 182آزمایش مولکولی تشخیص کرونا در خراسان جنوبی گرفته شده که منجر به شناسایی 17 هزار و 922 بیمار شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: