به گزارش خبر گزاری برنا از قزوین; سردار علی ابراهیمی در این باره اظهار داشت: ماموران مبارزه با مواد مخدر در راستای پاک سازی محورهای مواصلاتی استان از قاچاق مواد مخدر، اقدام به کنترل خودروهای عبوری در محور قزوین-تهران کرده و در اقدامی جداگانه به 3 دستگاه خودروی سورای مشکوک و برای بررسی بیشتر دستور توقف آن ها را صادر کردند.

وی افزود: ماموران پس از توقف خودروها و با رعایت موازین شرعی در بازرسی از آن ها موفق به کشف 27 کیلو تریاک که به صورت ماهرانه ای جاساز شده بود شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: همچنین در پی کسب اخبار، مبنی بر تردد یک دستگاه سواری پژو 405 در محورهای مواصلاتی استان که قصد قاچاق مواد مخدر از استان البرز به استان قزوین را داشت، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر سریعا در محل تردد خودروی مذکور مستقر و بلافاصله پس از رویت خودرو دستور ایست را صادر کردند.

سردار ابراهیمی بیان کرد: پس از توقف خوردو و در بازرسی از آن ماموران موفق به کشف 10 کیلو و 730 گرم تریاک جاساز شده در خودرو شدند و 2 نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان در پایان تصریح کرد: در این عملیات ها 7 نفر دستگیر، 6 دستگاه خودرو توقیف و 37 کیلو 730 گرم تریاک کشف شد که متهمان به همراه مواد کشف شده و خودرو با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: