به گزارش برنا خراسان جنوبی مهدی قناد سرپرست معاونت امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان ضمن عرض خیر مقدم به معاون امور جوانان وزا‌رت ورزش و جوانان ، هیات همراه و دبیران سازمان های مردم نهاد جوانان استان گفت : بودجه سال ۱۴۰۰ مورد واکاوی قرار گرفت و مواردی که با حوزه جوانان احصا شد و برای هر یک از دستگاه های عضو ستاد تکلیف تعیین کردیم و امیدواریم مصوب شود که تمام دستگاه ها موظف شوند در خصوص توسعه مسکن و اشتغال جوانان و همین طور وام های ازدواج و فعالیت های دیگر، گزارشی را به دبیرخانه ستاد ساماندهی امور جوانان استان ارسال کنند و ما به جد پیگیری خواهیم کرد .

وی افزود : سال ۹۹ برای امور جوانان یک سال پر از موفقیت بوده است و رتبه دوم کشوری را در بحث تحقق صدور اعتبار نامه ها در برنامه ششم توسعه ، یعنی به ازای هر ۵ هزار نفر جوانی که ما باید یک تشکل داشته باشیم ما به حد برنامه ششم توسعه رسیدیم و این موضوع بسیار خوبی است .

وی با بیان اینکه در تمامی شهرستان های استان سازمان های مردم نهاد فعال هستند افزود : سمن های استان خراسان جنوبی موفق شدند رتبه دوم کشوری جشنواره ملی جوان و مرزداری را که به میزبانی کرمانشاه برگزار شد کسب کنند .

وی همچنین با بیان اینکه در مباحث ازدواج جایگاه بسیار خوبی داریم تصریح کرد : سمن بیت الزهرای طبس در چندین سال متوالی ، امسال هم موفق شد در جمع بیست و دو سازمان برتر مردم نهاد کشور قرار بگیرد.

مهدی قناد سرپرست معاونت امور جوانان اداره ورزش و جوانان استان گفت : ما در سال ۹۹ ، هجده تشکل را تاسیس کردیم که در نوع خودش بسیار بی سابقه بوده است و یک رشد ۱۲۵ درصدی نسبت به سال ۹۸ داشتیم.

وی افزود : یکی از کارهای بسیار خوبی که در استان خراسان جنوبی انجام گرفته است، امضای پروانه فعالیت تشکل ها با امضای استاندار ، رییس ستاد ساماندهی امور جوانان استان می باشد .

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: