به گزارش برنا خراسان جنوبی؛ امروز و طی دیدار استاندار با معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، موضوع تخصیص کامل ۳۰ میلیارد تومان اعتبارات بحران به استان مطرح شد که با نظر مساعد دکتر نوبخت همراه گشت.
قول سفر دکتر نوبخت به استان در آینده نزدیک، از دیگر نتایج این دیدار بود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، نسبت به تأمین اعتبارات مورد نیاز پروژه های استان نیز، قول مساعدت داد.
دکتر نوبخت با تأکید بر تحقق صددرصدی مصوبات سفرهایش به استان، برای تأمین اعتبارات مورد نیاز برخی پروژه‌های راه و آب روستایی از محل فاینانس و ماده ۵۶ نیز وعده پیگیری داد و از تأمین اعتبار لازم برای آبرسانی سیار به مناطق روستایی و عشایری استان گفت.
با عنایت به نیاز برخی دستگاه های اجرایی استان به ساختمان اداری، این موضوع نیز در دیدار امروز مطرح گشت.
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در خصوص تأمین اعتبار لازم برای احداث ساختمان اداری مورد نیاز برخی دستگاه ها همچون میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی، مدیریت تعاون روستایی، حوزه هنری و... قول مساعد داد.
موضوع نیاز بخشداری ها به ویژه موارد جدید التأسیس به ساختمان اداری نیز از دیگر درخواست های استان برای این دیدار بود.
پیشنهاد خاص استان در این زمینه، تأمین اعتبار خرید ساختمان مورد نیاز به جای احداث مجتمع های اداری بود که مورد موافقت قرار گرفت.
در این درخواست، موضوع تأمین ساختمان مورد نیاز مجتمع اداری در بخش های ارسک، زهان، شاسکوه، ماژان، سرداران، شاخنات، گزیک، اسلامیه و سه قلعه مدنظر بود که در مسیر بررسی و کارشناسی قرار گرفت.
شایان ذکر است؛ این دیدار با حضور فرهادی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان انجام شد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: