به گزارش برنا از اراک ، شهریار حسینیافزود: محموله جدید واکسن امروز وارد دانشگاه شده و با توجه به تعداد واکسنی که دانشگاه علوم پزشکی اراک تحویل گرفته، واکسیناسیون گروه‌های هدف در طول این ۲ روز بر اساس فراخوان انجام می‌شود.
وی تاکید کرد: مراکز واکسیناسیون سطح استان، شامل سالن شهید ساکی، سالن یادگار امام (ره)، و سالن شهیدان ثامنی از فردا دوشنبه ۲۱ تیرماه فعال می‌باشند و گروه سنی ۷۰_۶۸ توسط همکاران به ترتیب دعوت خواهند شد و طی یک الی ۲ روز واکسیناسیون این گروه به پایان می‌رسد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان اراک اظهار داشت: پایان هفته جاری واکسیناسیون افراد ۶۵ تا ۶۸ سال آغاز می‌شود و با توجه به تعداد واکسن موجود به گروه‌های هدف از طریق پیامک و یا تماس تلفنی فراخوان داده می‌شود.

حسینی تصریح کرد: چنان‌چه در ۲ روز آتی با افراد واجد شرایط از طریق همکاران بهداشتی تماس گرفته نشد پس از آن می توانند به یکی از مراکز واکسیناسیون مراجعه کرده و واکسن خود را دریافت کنند.
وی خاطرنشان کرد: واکسیناسیون جمعیت روستایی ۶۵ تا ۷۰ سال انجام شده است و با ورود محموله جدید واکسن کرونا بر اساس اولویت سنی، تزریق صورت می‌گیرد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: